Specjalista ds. sprzedaży

MIEJSCE PRACY: Opole

DATA PUBLIKACJI OGŁOSZENIA: Sierpień 2023

OPIS STANOWISKA

  • Aktywne prowadzenie działań w celu pozyskiwania nowych Klientów
  • Analiza rynku szkoleniowego
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie dokumentacji szkoleniowej
  • Prowadzenie mediów społecznościowych
  • Organizacja eventów i akcji w ramach działalności szkoleniowej
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Udział w konferencjach i spotkaniach
  • Przygotowanie raportów dot. sprzedaży

WYMAGANIA

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Motywacja do osiągania celów
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z Klientami
  • Proaktywna postawa
  • Znajomość programów typu Canva
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu B2

    OFERUJEMY

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
    • Forma współpracy do wyboru: etat, umowa zlecenie lub umowa B2B
    • Samodzielność
    • Samochód służbowy
    • Możliwość wpływania na rozwój organizacji
    • Rozwój zawodowy