Pracownik Produkcji – Uzwajacz

MIEJSCE PRACY: Wrocław

DATA PUBLIKACJI OGŁOSZENIA: Kwiecień 2023

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją technologiczną celem dotrzymania wymagań jakościowych

  • Kompletowanie niezbędnych materiałów i detali

  • Sprawdzanie jakości produktu i dbałość o jego jakość

  • Rejestrowanie godzin produkcyjnych

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy zgodnie ze standardami firmy oraz zasadami BHP

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie – preferowane techniczne

  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie poziom min. B2

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • Znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej

  • Podstawowa znajomość procesów produkcyjnych

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Odpowiedzialność

ZAPEWNIAMY

  • Najwyższe Stawki
  • Długoterminową współpracę
  • Szkolenia
  • Opiekę koordynatora
  • Dogodne formy zatrudnienia