Manager/-ka ds. Rekrutacji

MIEJSCE PRACY: Opole

DATA PUBLIKACJI OGŁOSZENIA: Sierpień 2023

OPIS STANOWISKA

  • Zarządzanie procesem rekrutacji na stanowiska specjalistyczne
  • Monitorowanie i analiza rynku pracy
  • Aktywne poszukiwanie Klientów oraz Kandydatów
  • Przeprowadzanie pełnego procesu rekrutacji oraz sprzedaży usług rekrutacji
  • Odpowiedzialność za realizację przyjętych celów
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami
  • Rozwijanie portfela Klientów lub Kandydatów oraz bieżące doradztwo
  • Generowanie kreatywnych rozwiązań

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem rekrutacji – warunek konieczny
  • Doświadczenie w szkoleniu pracowników
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z Klientami
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • Proaktywna postawa
  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz zagadnień związanych z miękkim HR

OFERUJEMY

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników pracy własnej
  • Forma współpracy do wyboru: etat, umowa zlecenie lub umowa B2B
  • Samodzielność, brak stałych godzin pracy
  • Możliwy home office
  • Samochód służbowy oraz wszelkie potrzebne narzędzia
  • Możliwość wpływania na rozwój i kształt organizacji
  • Rozwój zawodowy
  • Pomoc w relokacji