Inspektor ds. kontroli jakości NDT

MIEJSCE PRACY: Chorzów, Gliwice

DATA PUBLIKACJI OGŁOSZENIA: Grudzień 2022

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Bieżące prace kontrolno-pomiarowe VT, MT
  • Potwierdzenie zgodności lub niezgodności wyrobów z zamierzonymi parametrami technicznymi i użytkowymi
  • Sprawdzanie specyfikacji projektowych, rysunków i raportów w celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi wymaganiami jakościowymi.
  • Przeprowadzanie kontroli jakości materiałów przed, w trakcie i po wykonaniu zgodnie z normą
  • Wypełnianie dokumentów jakościowych

WYMAGANIA

  • Aktualne certyfikaty VT2, MT2
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w dziale kontroli jakości min. 2 lata w branży przemysłowej /preferowana branża kolejowa
  • Znajomość normy kolejowej 15085 będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego min. b1
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Znajomość programów: Microsoft Office, SAP
  • Możliwość wyjazdów na delegacji zagraniczne

ZAPEWNIAMY

  • Wysokie wynagrodzenie
  • Długoterminową współpracę
  • Kontakt z koordynatorami
  • Forma umowy B2B